KLEMENT as je profesionální partner pro realizaci Vašich záměrů ve stavebnictví

Společnost KLEMENT a.s. je profesionálním partnerem pro realizaci všech Vašich záměrů ve stavebnictví a strojírenství


Aktuality

 • 8/12/2014

  KLEMENT a.s. oceněn v soutěži „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH“

  Dne 28. listopadu 2014 převzal pan RNDr. Libor Sadílek, většinový vlastník KLEMENT a.s., na slavnostním gala večeru ve Španělském sále Pražského hradu, z rukou ministra průmyslu a obchodu České republiky pana Ing. Jana Mládka, CSc., ocenění v oborové kategorii Stavebnictví & doprava soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH“, kterou každoročně vyhlašuje, na základě zaslaných nominací, společnost COMENIUS.

  Hlavním cílem soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” je vyhledat, zvolit a veřejně, slavnostním způsobem, ocenit české společnosti, z co největšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících nebo mimořádných  výsledků.

  Fotografie ze slavnostního předávání ocenění na Pražském hradě si můžete prohlédnout zde...

 • 8/10/2014

  Ve společnosti KLEMENT a.s. byly v září 2014 provedeny recertifikační a dozorové audity.

  Ve společnosti KLEMENT a.s. proběhl v září 2014 recertifikační audit na systém environmentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001:2005 a systém managementu BOZP dle ČSN OHSAS 18001:2008. Zároveň byl proveden dozorový audit na systém kvality dle ČSN EN ISO 900:2008 ve spojení s ČSN EN ISO 3834-2:2006 - svařování a systém managementu kvality dle Metodického pokynu Systému jakosti v oboru pozemních komunikací č.j. 20840/01-120 v aktuálním znění.

  Nově vydané certifikáty včetně příloh si můžete prohlédnout zde...

 • 25/7/2014

  Přečtěte si podrobnosti o rekordním tempu výstavby zimního stadionu v Poděbradech společností KLEMENT a.s.

  Poděbrady mají po třech letech nový ledový stánek. Firma KLEMENT a.s., ač se to zdálo nemožné, takřka v rekordním tempu stadion dostavěla. "Společnost Klement dokázala v mimořádné době halu dokončit. Ocenil bych především práci stavbyvedoucích Pavla Martínka a Miloše Kvasnici, kteří prokázali perfektní organizační schopnosti. Zároveň se aktivně podíleli na odstraňování nedostatků v projektové dokumentaci," potěšilo Klíra (pozn.: zastupitel Tomáš Klír).

  Přečíst celý článek...

 • 15/5/2014

  Pozvánka na řádnou valnou hromadu společnosti KLEMENT a.s.

 • 2/4/2010

  Dne 1.4.2009 byl v KLEMENT a.s. zahájen projekt „Organizační a procesní inovace KLEMENT a.s“, realizovaný v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI).

  Loga EU, OPPI

  Dne 1.4.2009 byl v KLEMENT a.s. zahájen projekt „Organizační a procesní inovace KLEMENT a.s“ , realizovaný v rámci Operačního programu Podnikání a inovace (OPPI). Cílem projektu „Organizační a procesní inovace KLEMENT a.s“ bylo posílení konkurenceschopnosti firmy, využití příležitostí, posílení silných stránek firmy a eliminace hrozeb a jejích slabých stránek prostřednictvím zavedení nového systému řízení společnosti, jejího rozvoje, výkonnosti a motivace lidských zdrojů.

  Projekt byl úspěšně ukončen 31.3.2010, jeho výstupem je návrh procesní a organizační inovace ve formě studie-závěrečné zprávy, která byla vedením firmy KLEMENT a.s  schválena a byla odsouhlasena jeho implementace v plném rozsahu. Implementace ve svém výsledku přinese firmě KLEMENT a.s. nová komplexní řešení, která zvýší její konkurenceschopnost a zajistí naplnění firemních strategických cílů a vize firmy KLEMENT a.s., která byla definována takto:  „stát se vyhledávaným spolehlivým a profesionálním partnerem pro realizaci všech záměrů v oborech strojírenství a stavebnictví.“


 • 10/9/2009

  Vzděláváme se v rámci dotace Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost.

  Loga EU, ESF

  Za přispění Evropského sociálního fondu v ČR, z finančních prostředků Evropské unie, zahájila společnost KLEMENT a.s. dne 10.9.2009 realizaci projektu CZ.1.04/1.1.02/23 „Strategická investice do vzdělávání zaměstnanců KLEMENT a.s.“ Doba realizace projektu je od 10.9.2009-30.4.2011.

  Cílem projektu je další zvýšení adaptability zaměstnanců a konkurenceschopnosti společnosti na stavebním a strojírenském trhu. Realizací projektu má společnost zájem o vytvoření podmínek pro vnitřní růst firmy prostřednictvím neustálého zvyšování lidského potenciálu, zejména zvýšením kompetencí svých zaměstnanců.Dne 26. listopadu 2009 bylo vyhlášeno "Výběrové řízení na dodavatele vzdělávacích služeb firmy KLEMENT a.s."Vítěznou nabídkou ve výběrovém řízení se stala firma Alkion centrum s.r.o.


Vize společnosti

Vizí společnosti KLEMENT a.s. je být vyhledávaným profesionálním partnerem pro realizaci všech záměrů v oborech strojírenství a stavebnictví.

Zákazníkům poskytujeme

 • garanci kvality
 • prodloužené záruky
 • plnění termínů
 • individuální financování projektů
 • územní flexibilitu
 • technické a technologické zázemí

Filosofie společnosti

Ctíme firemní hodnoty, které nám morálně umožňují nést zodpovědnost za naší práci. Podívejte se na filosofii, kterou vyznáváme a která tvoří základ firemní kultury KLEMENT a.s.

více...

Představení společnosti

KLEMENT a.s. je generální dodavatel stavebních děl a technologických celků, který poskytuje profesionální a univerzální řešení ve stavebním a strojírenském sektoru. více...

Realizované zakázky

Díla, která stojí za společností KLEMENT a.s., jsou důkazem toho, že KLEMENT a.s. umí kvalitně a včas realizovat i ty nejnáročnější záměry v prolínajících se oborech stavební a strojírenské výroby. více...

Technologické celky

V oblasti energetiky spolupracuje KLEMENT a.s s tuzemskými investory při obnově elektráren v rámci Obnovy uhelných zdrojů skupiny ČEZ. Nemalé dodávky složitých technologických celků jsou realizovány také v důlním průmyslu. více...

Jazykové verze stránek

KLEMENT a.s.